Biologická olympiádaVe svém pozorování přírody nás jako první zaujmou stromy a teprve později si všímáme všeho ostatního. Letošní Biologická olympiáda se ale zaměřila právě na to ostatní – bezlesou krajinu. Postupně se žáci seznamovali s loukou, zahradou, rybníkem, polem a stepí a učili se poznávat organismy těchto ekosystémů. Své znalosti si porovnali s ostatními vítězi školních kol při okresním zápolení. V záludných otázkách, pojmenovávání rostlin a živočichů a mikroskopování se podařilo v kategorii D Štěpánu Pálkovi obsadit 6. místo a Michalu Hoškovi  8. místo. I v kategorii C jsme měli zastoupení a Markéta Jelínková přivezla krásné 6. místo a Anna Kadrnková 7. místo. Jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho nezapomenutelných zážitků v přírodě.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.