Den otevřených dveříJako každý rok, i letos proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Na děti i rodiče čekala řada stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet své pohybové schopnosti a manuální zručnost. Paní vychovatelky ve školních družinách si nachystaly kreslení, doplňovačky, opičí dráhu, pohádkohraní – pracovní listy a hry. V dílně byly připravené ukázky prací našich šikovných žáků od keramiky až po výrobky ze dřeva či plastu. V naší nové přírodovědné učebně byla připravená ukázka živočichů, jako jsou například strašilky. Na druhém stupni čekala na návštěvníky virtuální realita, ukázka základů programování pomocí Bee-botů a jiné technologie, kterou si připravili žáci 9. ročníku. V učebně fyziky si vyzkoušeli pokusy a práci s interaktivní tabulí. Ve školní jídelně čekalo na návštěvníky malé občerstvení. Již nyní se těšíme na příští školní rok a Vaši návštěvu.

 

 

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.