Dvojnásobná stříbrná radost

Soutěžní atmosférou ožila střední škola COPT v Kroměříži během 28. a 29. listopadu 2023, kdy se konala tradiční soutěž „Ukaž, co umíš“ pro žáky 7. – 9. ročníků základních škol v regionu. Elektronika, strojírenství a automechanika byly hlavními disciplínami, ve kterých žáci mohli předvést své znalosti a dovednosti.

Ani v letošním roce se naši žáci v silné konkurenci neztratili a získali pro naši školu dva cenné kovy.

Z druhého místa se radoval Jindřich Borovka z IX. B v kategorii Automechanik. Stejné umístění v kategorii Elektrotechnik obhájil Ladislav Kukla z VIII. A. Tento úspěch ještě doplnil Martin Böserle z IX. B, který obsadil oceněné páté místo v kategorii Elektronik.

Zajímavé je, že všichni tito soutěžící využili své znalosti, které získali nejen ve školních hodinách fyziky, ale také ve svých volnočasových aktivitách. Tato kombinace přinesla výjimečné výsledky, což potvrzuje, že neustálé vzdělávání a touha po znalostech jsou klíčem k úspěchu.