eTwinningový projekt úspěšně dokončenJak jsme vás již informovali dříve, žáci V. B navázali v letošním roce mezinárodní spolupráci s páťáky z italského města Capriati u Neapole. Tento projekt „2 Mascots Travelling to Europe“ je provázel napříč školním rokem, během nějž plnili celou řadu úkolů. Po úvodních seznámeních, představení škol a měst, tvořili projektové logo, trávili čas s plyšovými maskoty Tydýtem a srnečkem Rocchinem, setkávali se na pravidelných online videohovorech a oslavili spolu Vánoce, Velikonoce i Den Země. Hlavní projektovou aktivitou bylo vytvoření společné e-knihy v programu BookCreator. Páťáci pracovali v mezinárodních dvojicích nebo trojicích a společně vkládali své fotografie, psali krátké komentáře nebo nahrávali hlasové zprávy, přidávali hodnotící emotikony a samolepky. Tato kniha se nakonec stala projektovou kronikou, protože jsme do ní vložili vzpomínky na všechny společné aktivity. Prohlédnout si ji můžete na odkazu níže. Projekt byl pro žáky nejen příjemným obohacením výuky, ale přinesl nové výzvy v angličtině i v oblasti moderních technologií, nové kamarády, spoustu zábavy a pocit dobře odvedené společné práce.

https://read.bookcreator.com/aiBdxfP7wWhLX1qudXpM7jv5pjS2/H3kDSc9EQWqcnpSLZdXR3A

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.