Mladí cyklisté opět na stupních vítězůVe středu 17. května se konala tradiční dopravní soutěž Mladý cyklista. Soutěže se zúčastnilo devět základních škol z okresu Kroměříž.  Vzhledem k deštivému počasí se musel letošní ročník obejít o oblíbenou disciplínu Jízdu zručnosti.  Jízda po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu proběhla bez komplikací i v těchto ztížených podmínkách. Další disciplíny soutěžící plnili již v suchu v prostorách budovy DDH. Při závěrečném vyhlašování výsledků panovala napínavá atmosféra. Naši žáci už tušili, že budou na stupních vítězů. V kategorii MLADŠÍCH získali první místo a tím postup do krajského kola a v kategorii STARŠÍCH druhé místo. Speciální ocenění nejlepších jednotlivců celé soutěže získali za první místa v kategorii MLADŠÍCH Ema Talášková a v kategorii STARŠÍCH Sofie Zádrapová. Za tato krásná umístění všem našim žákům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci školy.

Kategorie MLADŠÍCH: Ema Talášková, Ema Pokorná, Tobiáš Palíšek, Kryštof Komínek

Kategorie STARŠÍCH: Sofie Zádrapová, Martina Navrátilová, Šimon Šebestík, Jakub JavornickýK této aktualitě není možno přidávat komentáře.