Mystery Skype v VI. BVe středu 8. listopadu jsme v rámci nového mezinárodního projektu v hodině angličtiny měli videohovor s neznámou třídou z druhého konce Evropy. Takové aktivitě se říká Mystery Skype a úkolem je uhodnout, z jaké země jsme. Předem jsme si připravili otázky, na které se může odpovídat pouze ano, nebo ne. Rozdělili jsme si role, někteří z nás se ptali, další na otázky partnerů odpovídali nebo poslouchali odpovědi a hledali v atlase. Na začátku jsme byli trochu nervózní, ale všechno šlo hladce. Překvapilo nás, že se oběma týmům povedlo úkol splnit docela rychle. Naše tajemná třída pochází ze Španělska. Dozvěděli jsme se, že jsou stejně staří jako my, ale chodí už do osmého ročníku. V projektu s námi budou spolupracovat ještě další dvě třídy, o nichž se snad brzy dozvíme více.

reportérky týmu Adéla Bosáková a Lucie Horáková, VI. B

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.