Okresní kolo Odznaku všestrannosti 2023V pátek 12. května 2023 se na atletickém stadionu Slávie v Kroměříži uskutečnilo okresní kolo odznaku všestrannosti pod patronací Českého olympijského výboru. V letošním roce se této soutěže účastnilo šest družstev z okresu Kroměříž. Soutěžilo se v pěti disciplínách – trojskok, hod medicinbalem, skoky přes švihadlo, kliky, běh na 1000 m a dribling s basketbalovým míčem. Jednotlivé disciplíny šly rychle za sebou, takže nebyl čas na delší odpočinek či sledování výsledků soupeře. Úspěšně zvládnuté disciplíny se střídaly s těmi méně zvládnutými, takže výsledky byly nejasné až do samého konce. Při vyhlašování výsledků panovalo velké napětí. V soutěži jednotlivců vše ukazovalo na favority ze sportovních škol, ale i my jsme dosáhli na medailové ocenění. Mezi naše medailisty patří Daniel Hýsek, který získal 3. místo, gratulujeme. V prestižní soutěži družstev jsme také nestáli stranou a ukázali jsme, že patříme mezi výborné všestranné sportovce. Osmičlenný tým naší školy získal celkem 17 010 bodů a žáci vybojovali úžasné čtvrté místo. Díky vysokému počtu bodů bychom měli nepřímo postoupit do krajského kola, které se bude konat 24. 5. 2023 v Otrokovicích. 

Všem závodníkům, kteří se podíleli na úspěšné reprezentaci naší školy, děkujeme.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.