Overbally ve školeNaši noví žáčci v prvních třídách dostali od Zdravého města Kroměříž nové overbally, se kterými se seznámili při skupinových pohybových hrách v hodinách tělesné výchovy. Postupně budou míče používat i na individuální cvičení, které slouží hlavně k posilování a protahování namáhaných svalů, upevňování správného držení těla.

Co je to overball? Malý gumový míč zvaný overball je skvělým pomocníkem při cvičení a posilování, ale i při protahování namáhaných svalů. V dnešní době trpí obzvláště naše záda. Pravidelné používání overballu nám prospěje, přispívá totiž ke správnému držení těla a k jeho celkovému zpevnění. Viz. odkaz.

https://www.spektrumzdravi.cz/dobry-kontakt/dobry-kontakt-zdravotnicke-potreby-a-zdravotnicky-material-overball-pomuze-pri-posilovani-i-proti-bolesti-zad#P%C5%99%C3%ADklady%20cvik%C5%AF%20S%20Overballem

Děkujme Zdravému městu Kroměříž, že nám pomáhá pečovat o zdravý vývoj našich nejmladších žáků.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.