Pojďme si hrát na školuVe čtvrtek 21. 11. 2023 přišli do naší školy budoucí prvňáčci se svými rodiči. Přivítali jsme je na první ze série návštěv s názvem POJĎME SI HRÁT NA ŠKOLU. Děti byly plné očekávání a možná i malých obav, co je v novém prostředí čeká. V prostorách devíti tříd prvního stupně na ně čekaly nejrůznější úkoly, za jejichž splnění získávaly razítka. Malí předškoláci si tak vyzkoušeli aktivity na interaktivní tabuli, trénovali počítání, poznávání písmenek, také procvičili svoji paměť a postřeh, poznávali pohádkové postavičky, plnili úkoly hudební i výtvarné. Hravou formou se tak seznámili s prostředím naší školy.  Odpoledne se vydařilo, děti odcházely domů s úsměvem a malou odměnou za jejich snažení.

Děkujeme všem za příjemné setkání a těšíme se na další setkání, které se bude konat 23. 1. 2023.

Termíny všech Školiček pro předškoláky: 23. 1. 2024, 13. 2. 2024, 19. 3. 2024, 28. 5. 2024 vždy od 16:00 hodin.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.