Pozdrav z výletuV pátek 16. 6. 2023 se VI. A vydala na výlet s velkým předstihem. Museli jsme se totiž dostat do linkového autobusu do Počenic. Právě tam se konal Den otevřených dveří Agrodružstva Morkovice. Vše se podařilo a my jsme se mohli podívat na spoustu zemědělské techniky, a dokonce se i v některé kabině traktoru podrobně porozhlédnout. Získali jsme mnoho informací, k čemu konkrétní technika slouží. Na další cestě nás provázel sám pan předseda družstva. A to bylo něco! Někteří se dokonce poprvé podívali zpříma do očí krávě. Viděli jsme čerstvě narozená telátka i dospělé a zdatné dojnice. Velkokapacitní kravín byl čistý a plný moderní techniky. Všichni jsme potom ochutnali sýry, které se z místního mléka vyrábějí. Další zastávku jsme si udělali ve Věžkách, kde nám naši spolužáci připravili drobné sportovní hry, a na ohništi jsme si opekli buřty. Nebyli jsme daleko, ale zážitků máme na celý život.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.