Preventivní akce: 5 věcí, které by tvoji přátelé měli vědět o drogáchVe středu 14. 6. 2023 se žáci 2. stupně zúčastnili preventivní akce organizace Řekni ne drogám – řekni ano životu. Jak už název organizace vypovídá, drogy byly stěžejním tématem. Žáci se dozvěděli nové informace o nebezpečných účincích drog, o falešných informacích, které kolují o drogách mezi mládeží. Mnoho žáků překvapila informace, že drogy mohou v těle zůstat i několik let a jejich účinek na člověka není jen krátkodobý, ale negativně ovlivňuje lidské tělo z dlouhodobého hlediska. Pozornost žáků nejvíce upoutala část s konkrétními příklady ze života s drogami. Závěrem přednášky paní lektorku žáci zahrnuli spoustou otázek, z nichž bylo patrné, že téma drog mladé lidi zajímá a o jejich místě ve společnosti hodně přemýšlí.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.