Školní výlet VII. A: Na cestě k nezapomenutelnému dobrodružstvíV úterý 13. června se žáci VII. A vydali na školní výlet do krajského města Zlína. Po příjezdu je čekalo jedno z nejvýznamnějších míst města – Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně s edukačním programem, který žáky zavedl do baťovského Zlína 30. let 20. století. Díky zkušené paní lektorce prožili jeden den mladého muže, učně Baťovy školy práce. Dozvěděli se, jak náročný byl jeho den. Vydali se také na místa, kde mladí muži bydleli, studovali, pracovali, kde trávili svůj volný čas a vyzkoušeli si tvořivé a zážitkové aktivity. V muzejní expozici PRINCIP BAŤA: Dnes fantazie, zítra skutečnost si prohlédli stálou expozici obuvi i proces jejich výroby. Výlet ještě doplnila návštěva LASER GAME ARÉNY a fascinující pohled na město a okolí z mrakodrapu 21.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.