Svátek poezie – školní kolo recitační soutěžeDne 24. 2. 2023 se vybraní recitátoři setkali v prostorách pavilonu prvního stupně k příležitosti konání školního kola recitační soutěže. V pěti kategoriích soutěžilo 48 žáků, kteří postoupili z třídních kol a mohli tak porovnat své schopnosti se svými vrstevníky.  Dopoledne proběhlo v příjemné atmosféře naplněné poezií a prózou. Děkujeme všem dětem za zájem o poezii a zároveň přejeme hodně úspěchů žákům, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole recitační soutěže, které se uskuteční 16. 3. 2023 v prostorách Domu kultury.

Výsledky jednotlivých kategorií:

0. kategorie (1. třída) – 1.  místo: Marek Krejčí, 2. místo: Matěj Čech, 3. místo: Kristián Rožňák

I. kategorie (2. – 3. třída) – 1. místo: Josefína Palíšková, 2místo: Tereza Páclová, 3. místo: Andrea Němečková

II. kategorie (4. – 5. třída) – 1. místo: Ema Talášková, 2. místo: Ema Pokorná, 3. místo: Dominik Laštůvka

III.  kategorie (6. – 7. třída) – 1. místo: Soňa Štefaníková, 2. místo: Sofie Zádrapová, 3. místo: Lukáš Brož

IV. kategorie (8. – 9. třída) – 1. místo: Barbora Stoklasová, 2. místo: Viktorie Svobodová, 3. místo: Michal SedláčekK této aktualitě není možno přidávat komentáře.