Kozel Cup 2024 pro 2. stupeňDne 14. 2. 2024 se uskutečnil florbalový turnaj Kozel Cup 2024 pro 2. stupeň. Turnaje se zúčastnilo celkem pět škol z celé Kroměříže. Naši školu reprezentovalo sedm žáků: Kryštof Komínek (VI. A), Martin Junák, Martin Pálka, Miroslav Křemének (všichni ze VI. B), Dominik Jorda (VII. A), který byl zároveň kapitán družstva, dále Filip Sluka a Michal Hošek, který byl brankář (oba VIII. B).

Ze základní skupiny, kde se utkal každý s každým, jsme vycházeli ze třetího místa. V semifinále na kluky čekal velmi silný soupeř, ZŠ Oskol, se kterým jsme v základní skupině prohráli. Kluky ale hnal vpřed motor v podobě účasti ve finále. Zahráli skvělý zápas a byla z toho nakonec výhra 1:0, díky gólu Kryštofa Komínka. Ve finále nás pak čekalo nejsilnější družstvo turnaje, ZŠ Slovan. V tomto finálovém zápase už šla znát únava z celého dne, navíc jsme měli nejméně hráčů v družstvu.

Finálním umístěním pro naši školu bylo stříbrné místo, což je v takové velké konkurenci, výborný výsledek. Klukům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.