Rekordní sběr papíruV posledních dubnových dnech proběhl již druhý sběr starého papíru a baterií v tomto školním roce. Za výrazné podpory rodičů a prarodičů, žáků i učitelů se nám podařilo nasbírat 13 216 kg papíru a přes 20 kg baterií. Vyzvednout musíme tři nejlepší sběrače – Patrika Lagu z VIII. A, který přispěl k celkovému výsledku obdivuhodnými 2 387 kg, Lauru Stejskalovou z VI. A, která přinesla 900 kg a trojici doplňuje s 830 kg Petr Zavřel ze IV. A. Nejlepší třídou byla VIII. A se 122 kg na žáka, na druhém místě skončila IV. A a na třetí místo se probojovala třída II. A. Za pomoc při organizaci sběru děkujeme žákům z VIII. A, VIII. B a IX. B. Děkujeme také všem, kteří podpořili naši sběrovou akci. Finanční odměna bude využita pro potřeby našich žáků. Příští sběr se uskuteční v září 2024.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.