Školní kolo recitační soutěžeV pátek 1. 3. 2024 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. V pěti kategoriích soutěžilo 47 žáků, kteří postoupili z třídních kol a mohli tak porovnat své recitační dovednosti se svými vrstevníky.  Dopoledne bylo naplněno poezií i prózou a proběhlo v příjemné atmosféře. Děkujeme všem dětem za zájem o poezii a zároveň přejeme hodně úspěchů žákům, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole recitační soutěže, které se uskuteční 13. 3. 2024 v prostorách Domu kultury.

Výsledky jednotlivých kategorií:
0. kategorie (1. třída):
1. místo: Maxmilián Machala
2. místo: Julie Rosická
3. místo: Michaela Mrhálková a Jakub Polášek
I. kategorie (2. – 3. třída):
1. místo: Ema Chalupová
2. místo: Tereza Páclová
3. místo: Jakub Pipek a Viola Kočařová
II. kategorie (4. – 5. třída):
1. místo: Josefína Palíšková
2. místo: Jonáš Vavruš
3. místo: Štěpán Pipek a Nelly Bumbová
III. kategorie (6. – 7. třída):
1. místo: Soňa Štefaníková
2. místo: Martin Pálka
3. místo: Alice Zádrapová
IV. kategorie (8. – 9. třída):
1. místo: Viktorie Svobodová
2. místo: Nikola Brhelová
3. místo: Patrik LagaK této aktualitě není možno přidávat komentáře.