Týden luštěninových mandalV souvislosti se Světovým dnem luštěnin vyhlásili zástupci Žákovského parlamentu kreativní výtvarnou soutěž ve tvorbě luštěninových mandal. Této soutěže, jež se konala v týdnu od 12. 2. do 16. 2. 2024, se žáci naší školy zúčastnili v hojném počtu. Tvořivost dětí překonala očekávání, vznikly barevné a nápadité mandaly, které byly jedinečným odrazem individuality a vkusu každého umělce. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích o lákavé ceny. Pro porotu nebylo vůbec snadné vybrat ty nejlepší a nejoriginálnější výtvory, proto byli i ti, kteří se neumístili na stupních vítězů, obdarováni drobným dárkem. V soutěži uspěli:

I. kategorie (I. – II. třída)

  1. místo: Lukáš Strnka
  2. místo: Jan Kadrnka
  3. místo: Elena Konečná a Patrik Zavadil

II. kategorie (III. – V. třída)

  1. místo: David Skřipec
  2. místo: Barbora Hanáková
  3. místo: Anna Manová

Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.