Atletický čtyřboj v Holešově



Okresní kolo v Atletickém čtyřboji proběhlo 15. května tradičně na atletickém stadionu Míru v Holešově. Zúčastnilo se celkem devět škol z celého okresu.  Naše škola vyslala 20 sportovců a sportovkyň v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň z druhého stupně. Soutěžilo se v rychlostních a vytrvalostních bězích, ve skocích do výšky a dálky, v hodech a vrzích. Závodníci bojovali nejen s konkurencí, ale i s časem ledových můžu a sv. Žofie bez deště nemine, což platilo na 100%. I přes nepřízeň počasí panovala sportovní a přátelská atmosféra. Pro některé to byla premiéra velkých závodů. Nejlépe se umístila naše děvčata. Družstvo starších žákyň obsadilo čtvrté místo, stejně tak i družstvo mladších žákyň. Téměř každý si zlepšoval své osobní výkony. Např. Adéla Bosáková skokem do výšky 1,42 m obsadila druhé místo v této disciplíně. Skok daleký Nicol Kuklové 4,23 m byl třetí nejlepší. V jednotlivcích se nejlépe umístili Alice Zádrapová za starší žákyně – 8.místo (30 závodnic) a Daniel Sztefek za mladší žáky – 11. místo (41 závodníků).
Všem našim žákům děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.



K této aktualitě není možno přidávat komentáře.