Čtvrťáci na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně



Den dětí oslavili letos žáci čtvrtých tříd netradičně. Společně jsme navštívili filmový festival ve Zlíně a tam zhlédli krásný švýcarský film „Barry a já“ o přátelství chlapce a bernardýna, pomoci druhým a odvaze překonávat překážky.  Poté na všechny čekala nejrůznější setkání s pohádkovými postavičkami a aktivity doprovodného programu.



K této aktualitě není možno přidávat komentáře.