Ve středu 28. května proběhla na naší škole Školička pro budoucí prvňáčky. Děti si odpoledne vyzkoušely sportovní a logistické úkoly, vytvořily si berušku na památku a na závěr získaly svou první velkou jedničku.
Děkujeme za příjemné strávené odpoledne a na budoucí prvňáčky se těšíme v září.