Sběr starého papíru



Na naší škole proběhla ve dnech 22. a 23. dubna 2026 tradiční akce zaměřená na sběr starého papíru. Do sběru se aktivně zapojili žáci všech ročníků a společně se nám podařilo shromáždit úctyhodných 6 746 kg papíru.
Nejúspěšnější třídou se stala VI. B,  která nasbírala 1458 kg. Za ní se umístily III. A s celkovým množstvím 839,5 kg a IV. A, která přispěla  627 kg. Mezi jednotlivci vynikli David Hubík (VI.B) se 790 kg, David Mrhálek (VI.B) s 320 kg a Stanislav Hamrla (III.A) s 270 kg.
Díky společnému úsilí se nám podařilo zachránit 120 stromů. Zároveň je vidět, že naši žáci se umí chovat zodpovědně a na stavu životního prostředí jim záleží.
Za snahu a pomoc děkujeme všem, kteří se zapojili.



K této aktualitě není možno přidávat komentáře.