Školní výlet VI. A na Brdo
Dne 29. května 2026 se třída VI. A vydala na výlet na Brdo. Slunečný den jsme zahájili sladkou zastávkou na zmrzlině a chvílí her v parku. Poté nás autobus zavezl do Roštína, odkud jsme se vydali po lesních cestách vzhůru k nejvyššímu vrcholu pohoří Chřiby.
Cesta ubíhala ve veselém duchu. Lesem se nesl smích při schovce s odpočítáváním, hře na klíště i dalších hrách, které proměnily obyčejnou turistiku v malé dobrodružství. Mezi stromy jsme objevovali krásy přírody, užívali si společné chvíle a sbírali zážitky, na které budeme ještě chvíli vzpomínat.
Výlet se vydařil a všichni si ho užili.






