Vítězní cyklisté
Ve čtvrtek 21. května proběhla dopravní soutěž Mladý cyklista na DDH v Kroměříži. Tato soutěž je určena pro žáky prvního i druhého stupně. Soutěže se zúčastnilo devět škol z okresu Kroměříž. Soutěž byla rozdělena na teoretickou a praktickou část. Cyklisté psali test z pravidel silničního provozu, byli zkoušeni z jízdy po dopravním hřišti podle PSP, z první pomoci a jízdy zručnosti. Nejlépe dopadli naši starší žáci, kteří obhájili loňské prvenství a postoupili do krajského kola, které letos proběhne ve Valašském Meziříčí. Našim žákům gratulujeme za umístění a předvedené výkony. Taktéž děkujeme za zodpovědný přístup při přípravě na soutěž a vzornou reprezentaci školy.






