O školní jídelně

Školní jídelna je umístěna ve škole a zajišťuje stravování pro žáky a zaměstnance školy. Průměrně se stravuje 250 žáků a 60 dospělých. Škola stravuje také cizí strávníky a dbá na přísné dodržování hygienických norem. Skladba jídelníčku je konzultována s dětským lékařem a vychází ze zásad zdravé výživy.  Strava se objednává a vydává pomocí čipů, nebo je obědy možno objednat online. Ve školní jídelně je připravováno jedno kvalitní hlavní jídlo – oběd  (polévka, hlavní jídlo, nápoj, dezert) dle platných hygienických a výživových norem. V úterý jsou v nabídce dvě hlavní jídla. Součástí jídla je ovoce a zelenina. Zaměstnanci školní jídelny také zajišťují výdej dotovaných mléčných výrobků v rámci projektu „Školní mléko“. S vašimi dotazy a připomínkami se můžete obracet na vedoucí školní jídelny paní Věru Kolomazníkovou na tel. 573 339 605, 605 351 728.