Vyhodnocení soutěže O nejhezčí dýňové strašidýlko
V pátek 21. 10. byla ve škole zahájena výstava ozdobně vyřezávaných dýní spojená se soutěží O nejhezčí dýňové strašidýlko. Návštěvníci výstavky a žáci dávali své hlasy jednotlivým vystaveným výrobkům. V pondělí proběhlo slavnostní vyhodnocení soutěže. Všichni účastníci si ze slavnostního vyhodnocení odnesli pamětní list a sladkou odměnu a první tři získali diplomy a dárkový balíček. Na I. místě se umístila Jana Nevařilové (I. A) s dýní č. 34, na II. místě se umístila Veronika Pálková (II. B) s dýní č. 8 a III. místo získala Natálie Kolaříkové (II. B) s dýní č. 3. Ještě jednou děkujeme dětem i jejich rodičům za krásné výrobky, vítězům srdečně blahopřejeme a příští rok se budeme těšit na další pokračování této soutěže.