Den Země

Jak stará je naše planeta Země? Jak daleko je od Slunce a jak se o ni starat? Na tyto a spoustu dalších otázek dostaly děti odpovědi během jednoho odpoledne ve školní družině.

Své poznatky poté zúročily při vědomostní soutěži. Na stanovištích poznávaly různé druhy rostlin, stromů a zvířat. Také dokázaly, jak umí rozpoznat barvy příslušných kontejnerů na odpad a roztřídit odpad do správných barev.

Nejúspěšnější z I. tříd a zároveň absolutním vítězem se stala Adéla B. (I. B), II. třídy nejlépe reprezentovala Nela K. (II. B), za III. třídy byli vítězové Ema H. (III. B) a Tomáš B. (III. A).

Doufáme, že jsme v dětech vzbudily dojem, jak je důležité starat se o naší Zemi, jelikož je naším jediným možným domovem.