Celodenní výlet třídy VI. BTřída VI. B se v úterý 18. 6. 2024 vydala na celodenní výlet do Rožnova pod Radhoštěm. První zastávkou našeho výletu bylo Valašské muzeum v přírodě, konkrétně Dřevěné městečko. Zde se žáci seznámili s tradičními valašskými venkovskými domky i zvyklostmi, rozšířili si znalosti o historii a životě na Valašsku. Po prozkoumání muzea třída zamířila do zábavního parku Gibon park, kde je čekala řada netradičních atrakcí. Děti navštívily lanovou dráhu, aquazorb, bumper ball, trampolíny i trenažér býka. Ani lukostřelba či minigolf nezůstaly bez povšimnutí. Celodenní výlet představoval skvělou kombinaci poznávání historie, tradic, zábavy a dobrodružství. Byl to den plný nových zážitků a hezkých momentů, které posílily kolektivní ducha třídy.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.