Den otevřených dveříJiž tradičně proběhl na naší škole dne 19. 3. 2024 Den otevřených dveří. Na děti i rodiče čekala řada stanovišť, na kterých si mohli vyzkoušet své pohybové schopnosti a manuální zručnost. Paní vychovatelky ve školních družinách si nachystaly kreslení, doplňovačky, opičí dráhu i pracovní listy a hry. V dílně byly připravené ukázky prací našich šikovných žáků od keramiky až po výrobky ze dřeva či plastu. V naší nové přírodovědné učebně byla připravená malá dílnička s výrobkem, který vyzdobí domovy na Velikonoce. Na druhém stupni čekala na návštěvníky virtuální realita, ukázka základů programování pomocí Bee-botů a jiné technologie, kterou si připravili i žáci 9. ročníku. V učebně fyziky si vyzkoušeli pokusy a práci s interaktivní tabulí a notebooky, byla připravena ukázka práce s tablety a jinými pomůckami v hodinách matematiky, paní učitelky cizích jazyků připravily podrobné informace o výuce Aj, Rj, Fj  a Nj a mnoho dalších zajímavých dílniček. Ve školní jídelně čekalo na návštěvníky malé občerstvení. Děkujeme všem za návštěvu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.