Jdeme zdraví naproti

V lednu 2024 jsme ve škole přivítali lektorku Krajské hygienické stanice Zlín, paní Ing. Petru Žídkovou. Pozvali jsme si ji do 1. a 2. tříd, aby s dětmi pohovořila o zdravém životním stylu a zejména pohybu. V první části interaktivní besedy paní lektorka mluvila s dětmi o tom, co je zdravé a jejich tělu prospěšné. V druhé aktivní části byla pohybová hodina zaměřená na správné držení těla a prevenci plochých nohou. Obě části byly velmi dobře a promyšleně připravené a dětem dopolední vyučování uběhlo jako voda. Děti byly velmi aktivní, komunikativní a hlavně spokojené. Paní lektorka je velmi chválila za spolupráci. Preventivní program se dětem moc líbil a za svou aktivitu byly odměněny obrázkem a samolepkou.