Zlatý certifikát – Olympijský víceboj 2024Milí žáci naší školy, učitelé a rodiče,
díky Vám jsme to opět dokázali! V letošním ročníku Olympijského víceboje jsme jako škola obdrželi ZLATÝ CERTIFIKÁT.
V letošním roce se soutěže účastnilo 359 žáků naší školy. Žáci prvního stupně obdrželi sportovní vysvědčení ve formě olympijského diplomu, a žáci druhého stupně dostali olympijský odznak. Nejlepší žáci obdrželi pamětní medaili za účast v Olympijském víceboji. Celkem jsme získali 28 medailí. Bronzovou medaili získalo 19 žáků, stříbrnou medaili 7 žáků a mezi nejlepší a zlatem oceněné žáky patří Daniel Hýsek a Hana Vondrušková.
Vážíme si Vaší spolupráce a věříme, že si děti zachovají krásný vztah ke sportu po celý život.
Gratulujeme žákům k tak skvělému úspěchu!

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.