ZOO v Podzámce – sportovní denVe čtvrtek 27. 8. 2024 jsme se rozloučili se školním rokem 2023/24. Žáci 9. tříd pozvali své mladší spolužáky do ZOO v Podzámecké zahradě. Připravili si pro ně netradiční aktivity, které plnili na stanovištích: U tučňáků, Želví koupel, U klokanů, U 3 koníků, U slonů, U chameleonů apod. Týmy, které tvořili 3 žáci nižších ročníků, se proměnily v návštěvníky a zaměstnance ZOO.  Na cestičkách v zahradě tak mohli cizí návštěvníci vidět babičky,  jak přeskakují dostihové překážky, farmáře, kteří z vodní pistole střílí na slona, zahradníky, jak se jako rejnoci snaží podeplout překážky nebo vlky a oslíky, jak loví rybičky. Všechny týmy podávaly vyrovnané výkony a soutěžící spolupracovali a vzájemně se podporovali.  Vyhodnocení nejlepších tří týmů a nejnápaditějších převleků tak bylo spíš jen symbolickým závěrem.

Vyhráli všichni, kdo se bavili a celou akci si užili!K této aktualitě není možno přidávat komentáře.